Share on Google+

Facebook
Rusça Testler

Rusça Testler

Merhaba, senenin ilk site tanıtımını yapmadan önce neden başka sitelerin tanıtımını yaptığımızı açıklamak isteriz. Bizimle aynı amacı olan yani rusça öğreten siteleri tanıtıyoruz çünkü biz bu siteleri rakip olarak görmüyoruz, sadece bir kaynaktan değil bir çok kaynaktan bilgi almanın daha sağlıklı olduğuna ve bilginin paylaştıkça çoğalacağına inanıyoruz.

 Bu kısa açıklamadan sonra inceleyeceğimiz siteye geçebiliriz. Site Russia Today (RT) tarafından hazırlanan learnrussian.rt.com sitesi. Siteye üye olmadan da içeriğe bakabilir, rusça testleri çözebilirsiniz. learnrussian.rt.com/lessons bölümünde her seviyeden toplam 100 ders bulunuyor. Her 5 dersten sonra learnrussian.rt.com/tests bölümünde o 5 ders ile ilgili rusça tesleri çözebilirsiniz. Sitede özellikle Rusça testler ve rusça derslerde geçen kelimeler bölümlerinin çok faydalı olacağını düşünüyoruz. Bir sonraki haberimizde görüşmek üzere, hoşçakalın!


Yorumlar

Erdoğan - 28.08.2018

Merhaba hocam ben testlere giremiyorum, lütfen bana yardımcı olun nasıl testlere ulaşırım. tşkl.....

Ulaş POLATLI - 29.08.2018

Merhaba Erdoğan, http://learnrussian.rt.com/tests/ adresinden testler bölümüne ulaşabilirsin.


Enes Fevzi Uysal - 26.02.2018

Hocam ben rusçayı hiç bilmiyorum ne yapabilirim ne bu sayfadan nerde başlayacağım

Elif - 04.04.2017

Hocam,ben de bu siteden öğreniyorum,ama grammar sizin dersler de daha geniş anlatılıyor. Teşekkür ederim,size böyle bir site yaratdığınız için.Dilerim Allah bu iyiıiğinizin karşılığını verir.Allah razı olsun,hocam.

Ulaş POLATLI - 04.04.2017

Merhaba Elif, bu siteyi 2011 yılında kurduğumda, Rusça öğrenenlere yardımcı olmak istedim. Genelde anlaşılması daha zor konuları işlemek istedim. Eskiden bu kadar çok kaynak ve açıklama yoktu (özellikle Türkçe).Bu arada belirtmek isterim, ben hoca değilim. Kendi işimden arda kalan zamanlarda Rusça dersler, fiiller, kelimeler vs. eklemeye çalışıyorum. Keşke daha çok zamanım olsa, daha çok konu ekleyebilsem, ancak kendi işlerimden vakit kalmıyor maalesef. Bu yüzden yeni dersleri eklemek biraz zaman alıyor. Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Sizlere birazcık olsun yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana. Allah sizden de razı olsun.


Hatice - 07.02.2017

Sitenizle henüz tanıştım ve gerçekten çok beğendim. Sık sık faydalanacağım. Emeğinize sağlık.

Ulaş POLATLI - 07.02.2017

Teşekkür ederiz Hatice hanım. Umarız faydalı olur.


YORUM GÖNDERİN


KELİMELERDE ARA

Açıklama

Özellikle Rusça online dersler ve Rusça testler ile öne çıkan bir site

Sponsorlar